SUDOR MIG MAG,FINLANDA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: Fabrica

Salariul : este cuprins intre 14-15 Euro Brut pe ora in funcție de experienta plus bonusuri. Salariul se plateste de 2 ori pe luna.

Ce oferă Angajatorul :

-Perioada contractului: 6 luni cu posibilitate de prelungire
-Se lucreaza in medie 40 de ore pe săptămâna,
-Asigurări sociale,
-Asigurări medicale,
-Cazare : asigurata de angajator la prețul de 200 de Euro pe luna
-Costul transportului este suportat de candidat
-Concediu de odihna se acorda conform legislației din Finlanda
-Se lucreaza in 3 schimburi de luni pana vineri
Responsabilități:

-Obligații de muncă: sudorul Mig Mag va suda componente de otel si va trebui sa stie sa opereze cu robotii de sudura ABB si Motoman.Sudorul va trebui sa seteze si sa opereze cu robotii nu sa ii si programeze.

CERINTE

-Cunoștințe medii de limba engleza
-Experienta in domeniu de cel puțin 4-5 ani de zile
-Diploma de calificare
-Mașina personala si permisul de conducere constituie un avantaj

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal