SUDOR 135,136 CU EXPERIENTA IN TOPITORIE,FINLANDA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: Fabrica ( Topitorie)

Salariul : este cuprins intre 13-14 Euro Brut pe ora in funcție de experienta plus bonusuri. Salariul se plătește de 2 ori pe luna.

Ce oferă Angajatorul :

-Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de -prelungire
-Se lucreaza in medie 40 de ore pe săptămâna,
-Asigurări sociale,
-Asigurări medicale,
-Cazare : asigurata de angajator la prețul de 200 de Euro pe luna. Cazarea este intr-un apartament de doua camera. Se sta o singura persoana in camera. Baia si bucătăria sunt spatii comune.
-Costul transportului este suportat de candidat
-Concediu de odihna se acorda conform legislației din Finlanda
-Se lucreaza in doua schimburi de luni pana vineri

Responsabilități:

-Obligații de muncă: sudorul va trebui sa repare piesele din turnătorie, va trebui sa vadă dacă exista greșeli in turnarea pieselor si sa le remedieze.

CERINTE

-Cunoștințe medii de limba engleza
-Experienta in domeniu de cel puțin 4-5 ani de zile
-Diploma de calificare

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal