FAINATAR, FINLANDA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: Se lucreaza pe șantiere de construcții.

Salariu BRUT: este 18 EURO pe ORA

Ce oferă Angajatorul :

-Perioada contractului: nedeterminata
-Se lucreaza in medie intre 50 de ore pe săptămâna,
-Se lucreaza 3 luni in Finlanda după care aveți 3 săptămâni liber
-Asigurări sociale,
-Asigurări medicale,
-Cazare : asigurata GRATUIT DE ANGAJATOR in camera de 1-2 persoane
-Costul transportului pana in Finlanda este suportat de candidat, după ce candidații ajung primesc 300-500 Euro
-Transportul de la aeroport la Lieksa este asigurat gratuit de angajator
-După primele 3 luni angajații primesc un ajutor de călătorie de 100 Euro
-Orele suplimentare sunt plătite la fel
-Concediu plătit,

CERINTE

-Obligatoriu: Diploma de Calificare
-Cunostinte de limba engleza la un nivel mediu
-Experienta pe un post similar
-Experienta internaționala constituie un avantaj

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal