Electrician

Golden Foods Snacks SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza lucrari de reparatii si intretinere la utilaje din productie (masini de ambalat; cuptoare).
- Instruieste operatorii utilajelor cu privire la modul de exploatare si intretinere a utilajelor.
- Organizeaza si desfasoara interventiile pentru reducerea la minim a timpilor de oprire.
- Completeaza raportul zilnic de activitate (pe masini, timpi de interventie, cauze, etc.).

CERINTE

- Experienta in domeniu minim 2 ani
- Persoana dinamica, atenta;
- Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
- Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi.

BENEFICII OFERITE

Productie alimentara (seminte; alune; fructe etc).

Fabrica este in Filipesti de Padure, sat Ditesti.

Golden Foods este un grup de 3 companii, active in 3 tari: Romania, Grecia si Ucraina. In total, avem peste 1000 de angajati si suntem prezenti in toate lanturile de magazine nationale si internationale. Producem, ambalam si distribuim in regiune o mare diversitate de produse, din 8 categorii diferite: Alune traditionale/ Arahide/ Alune nobile, Seminte, Fructe deshidratate, Pufuleti, Chipsuri din cartofi, Snacks-uri din porumb, Snacks-uri din paine, Fructe de mare uscate. Avem o grija permanenta pentru calitate si gust!