Auditor intern

FUNDATIA ROMANIA DE MAINE

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Auditarea companiei;
 Elaboreaza proceduri si intructiuni de lucru;
 Identifica eventuale probleme si propune solutionari;
 Efectueaza auditul periodic;
 Verifica lunar corectitudinea informatiior in conformitate cu reglementarile legale in vigoare;
 Testeaza noile fluxuri informationale;

CERINTE

- Limba engleza (nivel conversational)
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis de conducere categoria B
- Studii superioare de finalizate (studii de specialitate avantaj)
- Minim 2 ani experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

Fundatia Romania de Maine ofera servicii de informare si consiliere profesionala.

Clientul nostru activeaza in zona de FMCG.