Sudor in orasul FIENI

INSTALL LIFTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul va executa operatii de sudura si lacatuserie la instalatiile de ridicat.
Se va deplasare in alte zone pentru suport.

Jobul este disponibil pentru punctul de lucru situat in FIENI, DAMBOVITA

CERINTE

Studii de baza: Liceu sau scoala profesionala;
Studii de specialitate: autorizatie/calificare de sudor;
- Experienta pe o pozitie similara
- Persoana responsabila, orientata spre calitate
- Punctualitate
- Seriozitate
- Posibilitate depasare pentru interventii in afara programului de lucru
- Cunostinte de lacatuserie

Install Lifting oferă soluţii standard si speciale în domeniul tehnicii de ridicare şi manipulare a mărfurilor. Principalul domeniu de activitate este proiectarea, fabricarea, montajul si service-ul de poduri rulante, macarale industriale, platforme de ridicare marfă, electropalane, echipamente hidraulice, dispozitive de ridicat cu vaccum şi diverse dispozitive de ridicare şi manipulare. Install Lifting este Autorizată ISCIR pentru servicii de montaj şi service a instalaţiilor de ridicat.