INGINER AGRONOM

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza activitatea echipelor de intretinere;
Asigura depozitarea in siguranta a materialelor, uneltelor, masinilor si utilajelor apartinand Departamentului Mentenanta;
Informeaza personalul in legatura cu schimbarile tehnologice, precum si legislatia aplicabila cu privire la intretinerea generala a uneltelor, utilajelor si masinilor utilizate in desafasurarea activitatii Departamentului Mentenanta;
Inspecteaza uneltele, utilajele si masinile pentru a determina care sunt procedurile de intretinere si reparatie necesare;
Evalueaza schite de proiecte si estimari de costuri pentru a lua deciziile de implementare a planului de lucru;
Ajuta la stabilirea necesarul de echipamente, unelte si utilaje si procedeaza la achizitioarea acestora;
Tine evidente si pregateste rapoartele cerute de conducerea Societatii sau de alte departamente din cadrul acesteia;
Intocmeste pontajul zilnic pentru angajatii din subordine;
Inspecteaza activitatea colaboratorilor externi pentru a verifica respectarea planurilor si specificatiilor proiectelor desfasurate;
Se consulta cu autoritati si agentii externe in ceea ce priveste intretinerea uneltelor, utilajelor si masinilor in problemele de mediu;

CERINTE

Experienta intr-un post similar: min. 2 ani;
Studii superioare de specialitate;
Cunostinte tehnice in domeniile mecanic / tehnic;
Cunostinte operare PC: Word, Excel, Outlook;
Cunostinte de limba engleza – nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala;
Dezvoltare profesionala.