Consultant Vanzari Vodafone in Falticeni

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cum vei petrece timpul alaturi de noi?

- vei promova produsele si serviciile companiei;
- vei rezolva solicitarile clientilor;
- vei vinde abonamente de telefonie si internet, telefoane si accesorii;
- vei gestiona corespunzator documentele in relatie cu clientii.

CERINTE

Esti o persoana vesela si comunicativa? Iti doresti sa inveti lucruri noi si sa lucrezi intr-un mediu tanar si competitiv?
Esti pozitiv si orientat catre rezultat? Iti place sa lucrezi in echipa?
Esti o persoana calma, proactiva si cu initiativa?

Daca ai raspuns cu DA la toate intrebarile de mai sus, te vrem in echipa noastra.

BENEFICII OFERITE

Ce-ti oferim?

- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- salariu fix de 1450 ron Brut/luna + comision din vanzari;
- decontare transport daca esti din Suceava sau alte localitati in apropiere de Falticeni.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things