REGLOR pentru masini de injectie mase plastice

DEDIENNE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Setarea, optimizarea si urmarirea parametrilor la masinile de injectie, reglarea parametrilor.
- Montarea/ demontarea matritelor pe masini.
- Efectuarea mentenantei de baza la masini si la echipamentele periferice.

CERINTE

- Experienta de minim 3 ani in pozitia de reglor pe masini de injectie mase plastice.
- Cunostinte de desen tehnic.
- Disponibilitate de a lucra in schimburi.
- Seriozitate si orientare spre atingerea obiectivelor.
- Bune abilitati de comunicare si de a lucra in echipa.
-Disponibilitate de lucru in trei schimburi

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv.
- Bonuri de masa , asigurare privata de sanatate

Membra a grupului Dedienne Multiplasturgie, Dedienne Roumanie Srl este o societate cu capital francez care opereaza in sectorul injectiei de mase plastice avand o bogata traditie in realizarea componentelor auto si a pieselor prelucrate mecanic in industria automotive, industria aeronautica precum si alte industrii.