OPERATOR MASE PLASTICE

DEDIENNE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Sortarea piesele fabricate ;
- Manipularea pieselor pentru montarea lor in automat pe accesorii ;
- Este necesar sa realizeze control vizual si triere;
- Inspecteaza 100% produsele realizate, asigurand ambalajul doar a pieselor conforme ;
- Completeaza eticheta de productie la toate rubricile;
- Verifica corespondenta intre eticheta si continut.

CERINTE

-Capacitatea de a lucra in echipa
- Persoana dinamica, organizata, perspicace si responsabila
-Experienta nu este necesara , acestea vor primii training din partea companiei

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru de 8h/ zi, in ture de la 07.00 - 15.00/ 15.00 - 23.00/ 23.00 - 07.00 ;
- Salariu atractiv
- Tichete de masa
- Posibilitate de prelungire a perioadei contractuale ;
- Training

Membra a grupului Dedienne Multiplasturgie, Dedienne Roumanie Srl este o societate cu capital francez care opereaza in sectorul injectiei de mase plastice avand o bogata traditie in realizarea componentelor auto si a pieselor prelucrate mecanic in industria automotive, industria aeronautica precum si alte industrii.