MANAGER OPERATIONAL

DEDIENNE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la determinarea obiectivelor de productie de care el este responsabil (costuri, termene,calitate , cantitate)
Organizeaza , pune in practica , optimizeaza si urmareste fabricatia in functie de aceste obiective ;
Aplica si dezvolta in uzina , politica industriala definita de catre directiune , inclusiv obiectivele generale fiecarei unitati de fabricatie
Piloteaza dezvoltarea planului de ameliorare continua si a performantelor serviciilor aflate sub directa sa responsabilitate
Contribuie la elaborarea politicii de evolutie a mijloacelor de productie si la ameliorarea produselor si procedeelor

Perimetru :
Atelierele de fabricatie (4)
Pozitia in Organizatie :
Ierarhic si functional : Directorul General Dedienne Roumanie

Animeaza si conduce serviciile aflate sub stricta sa responsabilitate
Administreaza bugetul serviciului sau.

CERINTE

Experienta confirmata (5/10 ani) ca Responsabil de productie/fabricatie in domeniul Automotive. Cunostiinte in domeniul procesarii maselor plastice este un plus.
Simt practic in organizarea autonoma a atelierelor de fabricatie si cunoasterea principiilor .

Cunostiinte de limba engleza si/sau franceza.
Cunostiinte temeinice in Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

Se va discuta la interviu.

Membra a grupului Dedienne Multiplasturgie, Dedienne Roumanie Srl este o societate cu capital francez care opereaza in sectorul injectiei de mase plastice avand o bogata traditie in realizarea componentelor auto si a pieselor prelucrate mecanic in industria automotive, industria aeronautica precum si alte industrii.