TUBULATORI NAVALI

MARINA CREWING AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

INSTALATORI-TUBULATORI NAVALI (PIPE FITTERI)
Recrutam TUBULATORI NAVALI pentru un nou proiect - reparatii
NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE
Salariul : 8-15 euro/ora, program 56 ore/ saptamana
CAZARE+TRANSPORT - asigurate de angajator
MASA-se plateste de catre angajator
Experienta: Reparatii navale

Cerinte:
- Posesori Autorizatie
- Calificare in mecanica industriala si/sau navala
- Cunostinte si experienta maritima/santier naval de minim 5 ani in reparatii si intretinere
- Engleza la nivel mediu conversational si tehnic
- Contract: contracte 2- 8 saptamani
- Obligatoriu: Experienta reparatii navale
- Capabili sa citesca desenele tehnice si sa le execute
- Bune cunostinte de isometrie
- Experienta de munca pe instalatiile hidraulice
- Experienta in taierea cu autogenul si aftuire prin sudura
- Incepere contract: 10-15.03.2015

Aplicatiile se primesc pe adresa de email office@marinacrewing.com

CERINTE

Marina Crewing Agency is an International Recruiting Agency from Romania,
offer skilled ratings experienced professional officers, excellent Masters and Chief engineers with full documents and International Certificates (STCW,IMO)
All english speakers, authorised by the Romanian Ministry of Transport