Inca 10 noi posturi in cadrul noului hotel de lux SHERATON 5*

MARINA CREWING AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sheraton Hotel (UAE) cauta personal pentru angajeaza inca 10 noi posturi.

Posturile disponibile sunt atat entry level (pentru persoanele care doresc o cariera in domeniu) cat si posturi pentru candidatii cu o experienta vasta in hoteluri similare.
Interviurile vor avea loc in perioada 28-30 Mai in Bucuresti si Chisinau.

Departamentele in care se fac angajari sunt:
• Laundry Attendant- 1
• Laundry Dry Cleaner- 1
• Speciality Chef- 1
• Compound Housing Attendant- 1
• Assistent Chief Steward- 1
• Demi Chef De Partie- 1
• Commis- 2
• Room Attendant- 2
• Kids Club Attendant- 1

Cerinte:

• Limba engleza la nivel conversational;
• Cazare si mese asigurate de angajator;
• Viza, permisul de munca si biletul de avion catre hotel sunt oferite de angajator;
• Salariu motivant / tax free – cuprins intre 600 USD si 3500 USD, in functie de experienta si jobul oferit;
• Experienta in customer service, reprezinta un avantaj.
• Service charge + Tips-uri;
• Experienta intr-unul dintre cele mai cunoscute si apreciate lanturi hoteliere din lume.
• Cele mai renumite companii din toata lumea si-au deschis sedii in Emirate. Aveti sansa de a lucra intr-un mediu aflat intr-o continua expansiune, cu numeroase oportunitati de a va dezvolta pe plan profesional.

Cei interesati sunt rugati sa aplice cu un CV in limba engleza pe office@marinacrewing.com
+4 0733 183 933

CERINTE

Limba engleza la nivel conversational;
Experienta in customer service, reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Cazare si mese asigurate de angajator;
• Salariu motivant / tax free

Marina Crewing Agency is an International Recruiting Agency from Romania,
offer skilled ratings experienced professional officers, excellent Masters and Chief engineers with full documents and International Certificates (STCW,IMO)
All english speakers, authorised by the Romanian Ministry of Transport