doctori specialisti pentru UAE/ABU DHABI

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: Sector Privat

Locatia: UAE.ABU DHABI

Pozitii:

1. Medic Specialist Obstretrica si Ginecologie- cu experienta laparoscopica
2. Medic Specialist Neonatolog cu experienta Pericultura si Neonatologie
3. Medic Specialist Anestezie
4. Medic Specialist Radiolog
5. Medic Specialist Pediatru
6. Medic Specialist Terapie Intensiva
7. Medic Specialist Urgente

Conditiile de selectie:
• Trebuie sa aveti diploma de Medic Specialist
• Experienta minimum 1 an ca si Medic Specialist,
• Cunostinte de limba Engleza nivel C2,
• Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila ,
• Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata,

CERINTE

Pachet Salarial

Se lucreaza pentru de stat spitale private unde aparatura de ultima generatie si tehnici inovatoare de tratarea a pacientului.
Perioada contractului- permanenta
Salariul – 7000 de euro net pe luna /nu sunt taxe in UAE/ABU DHABI
Se lucreaza in medie 36 de ore pe saptamana
Cazare asigurata si platita de angajator
Asigurari sociale
Asigurari medicale
Transportul pana in UAE/ ABU DHABI platit de catre angajator
Concediu anual -6 saptamani
Concediu platit

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.