Cosmeticiana

Salon Anastasia Beverly Hills

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Cosmeticiana- sa indeparteze parul nedorit (cu ceara traditionala, de unica folosinta, etc)-sa faca masaje cosmetice- promovarea serviciilor existente in salon- respectarea regulamentului- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti-disponibilitate deplasare salon Anastasia Dubai-oferirirea de servicii impecabile-promovarea serviciilor si a promotiilor existente in salon-respectarea programului, a programarilor, a normelor interne-suport pentru confortul clientilor -Beneficii: un mediu de lucru curat si elegant, pachet salarial atractiv

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- experienta minim 2 ani - cunostinte limba engleza- prezenta agreabila- abilitati foarte bune de comunicare cu clientii.-persoana punctuala, responsabila si riguroasa, organizata, energica, orientata catre client si rezultate, atenta la detalii si la propriul aspect, gandire pozitiva, spirit de echipa

DESCRIEREA FIRMEI

www.anastasiasoare.ro