Asistenta/Moasa-Emiratele Arabe Unite

LKK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sistem de lucru de 12 ore,
- 40 de ore saptamanal
- multe traininguri si cursuri
- munca intr-un mediu international

CERINTE

- min. 5 ani de experienta in domeniu (de preferat: pediatrie, obstetrica, terapie intensiva)
- cunostinte foarte bune de limba engleza,

BENEFICII OFERITE

- contract de 2 ani (cu posibilitatea de prelungire),
- salariu atractiv (nu se percepe impozit),
- transportul aerian la locul de munca gratuit
- cazare si transport la locum de munca gratuit
- o data pe an bilet gratuit in Romania pentru concediu
- 40 de zile de concediu platit anual,
- asistenta medicala gratuita,
- 7 zile vacanta educationala

Data inceperii contractului: de stabilit
Persoanele interesate de oferta sunt rugate a trimite CV-ul in limba angleza la nurse@lkk.pl cu nota ZEA

LKK este o agentie poloneza de recrutari care opereaza in intreaga lume. Scopul este acela de a gasi candidatul ideal astfel incat compania si candidatul sa se potriveasca ca doua jumatati perfecte de mar. Pentru mai multe informatii va rugam sa vizitati site-ul nostru: www.lkk.pl