Medici specialisti Elvetia

MyProHR

Job expirat

RESPONSABILITATI

MyProHR, agentie de recrutare si plasare de personal medical, cu sediu in Germania, dar si in Romania, recruteaza in acest moment pentru partenerul sau din Elvetia, medici specialisti.

Sunt cautate toate specializarile medicale.

Cunostintele de limba germana sunt obligatorii, se accepta doar nivel avansat (nivel B2-C1).

CERINTE

- Diploma de licenta a Facultatii de Medicina
- Diploma de medic specialist
- Certificat de conformitate obtinut cu avizul Ministerului Sanatatii
- Minimum 1-2 ani experienta de munca in Germania
- Cunostinte de limba Germana- nivel B2-C1
- CV actualizat si detaliat

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv, 10.000 euro

Cautam medici rezidenti si specialisti pentru clinici partenere in Germania si Elvetia.

Suntem specializati pentru a va gasi un job in urmatoarele domenii:
1.Medicina Interna (include subspecializarile gastroenterologie, hematologie, oncologie,cardiologie, nefrologie,pneumonologie,reumatologie, medicina geriatrica, angiologie)
2.Neurologie
3.Anestezie
4.Chirurgie generala
5.Psihiatrie