Ingrijitoare/INGRIJITOR in Elvetia

EUROJOBDIENST

Job expirat

RESPONSABILITATI

-ingrijirea Aunui batranel in varsta de 82 ani
-mental usor confuz;
-curatenie, manacare.

CERINTE

-cunosinte foarte bune de limb Germana;
-carnet de conducere B.
-data inceperii:cat mai repede.
-oferta este pentru doamne si domni dar nu sunt acceptate cuplurile.

BENEFICII OFERITE

-angajare in Romania si detasare in Elvetia
-salar:336 lei/ luna
-diurna:1120 euro/una
-renumeratiile se primesc pe cont.

Eurojobdienst Srl a fost special infiintata pentru a veni in ajutor tuturor celor ce doresc sa gaseasca un job bine platit in strainatate. Eurojobdienst Srl ofera tuturor clientilor sai consultanta si asistenta pentru gasirea unui loc de munca in concordanta cu aptitudinile, experienta, interesele cat si dorintele acestora. Eurojobdienst srl isi propune sa aduca un stil nou in procesul de recrutare si plasare a clientilor, dorind sa fie mai aproape de ei si de nevoilor lor. Misiunea noastra este sa oferim servicii de inalta calitate la standarde internationale tuturor clientilor.Mai multe detalii gasit si pe www.eurojobdienst.ro