Fizioterapeut-Clinica , Elveția

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziția: Fizioterapeut
Tara: Elveția

harta_politica_Elvetia

Locație : Mai multe locații
Poziții disponibile: 2
Locul de munca: Clinica
Salariu BRUT: cuprins intre 5000-6000 euro pe luna

Ce oferă Angajatorul?

Contracte de munca pe perioada nedeterminata,
Salariul va fi în funcție de experienta fiecărui candidat in parte, Program de munca : 37 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurai medicale,
Ore suplimentare ,
Concediu plătit

Asistenta in gasirea unei locuințe dar si in recolare,
Va oferim asistenta in pregătirea documentelor pentru înregistrarea dvs in Elveția

CERINTE

Experienta minimum 3 ani după absolvire
Trebuie sa aveți diploma de Fizioterapeut, Certificat de Conformitate
Eligibil de a va înscrie la Colegiul Fizioterapeut din Elveția
Cunostinte de limba Germana nivel B2 +Atestat
Sa aveți o prezenta respectabila, si conduita ireproșabila ,
Motivație de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada îndelungata,

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.