ASISTENTI MEDICALI ELVETIA

AMG Jobs Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

OFERTA DE MUNCA ELVETIA

ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI

Retributia lunara intre 4000 si 8000 CHF

Atentie!
Se accepta inclusiv promotia 2015

Tu, ce mai astepti?
Alege sa profesezi /lucrezi in ELVETIA!

Noi si partenerii nostri elvetieni iti oferim
RAPIDITATE, GARANTIE si STABILITATE !

Oferta este valabila pentru cantoanele in care limba oficiala este germana.

In 65% dintre cantoanele elvetiene se vorbeste limba germana.

CERINTE

• Minim scoala postliceala de 3 ani;
• Cunostinte de limba germana la nivelul B2;

Constituie avantaj:
- Experienta si specializarile obtinute;
- Daca ati lucrat minim 3 ani in Italia, Franta, Germania, Austria, Belgia;
- Daca aveti studii superioare.

NU SE INCASEAZA COMISION DE MEDIERE

Mai multe detalii pe www.AMGJobs.eu

AMG Jobs SRL, este autorizata ca agentie de selectie si plasare forta de munca pentru strainatate, servicii de invatamant, servicii de secretariat, traduceri, etc.
95% din activitate este dedicata personalului medical cu studii medii sau superioare (medici si asistenti medicali) care vor sa lucreze in Elvetia, Germania, Franta, Italia.