SEF RECEPTIE SPA (Hotel Europa)

ANA HOTELS S.A. - Punct de lucru Eforie Nord

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabil cu supraveghearea eficienta a operatiunilor specifice receptiei;
- indeplinirea atributiilor de serviciu in concordanta cu standardele companiei;
- gestionarea, pregatirea si dezvoltarea a echipei din subordine;
- abordare la cele mai inalte standarde in ceea ce priveste produsul si serviciile;
- promovarera unei imagini pozitive care sa contribuie la atingerea obiectivelor hotelului si promovarea valorilor interne ale acestuia.

CERINTE

- experienta pe un post similar minim 2 ani;
- abilităţi de planificare, organizare si coordonare a activităţii;
- aptitudinea de a urmări sarcini şi obiective multiple;
- cunoştinţe de operare intr-un sistem de gestiune (avantaj cunoasterea sistemului Opera);
- bună comunicare interpersonală şi relaţională;
- cunosterea limbii engleze si franceza (avantaj cunoasterea limbii germana/rusa)

BENEFICII OFERITE

- condiţii de muncă într-un mediu profesionist, competitiv şi dinamic;
- pachet salarial ce include: salariu, o masa/zi, decontarea transportului.

ANA HOTELS va prezinta hoteluri de calitate in zone de o frumusete naturala desavarsita ale Romaniei, atat la munte cat si pe litoral.

Hotelul EUROPA din Eforie Nord ofera posibilitati uimitoare pentru vizitatorul activ. Sporturile acvatice si de plaja va asteapta in hotelurile de pe litoral:
- Barci cu motor
- Navigatie cu veliere
- Scufundari
- Mini-golf
- Tenis
- Bowling

Ana Aslan Health SPA in Eforie Nord va va reface corpul si sufletul prin tratamente si terapii de wellness, infrumusetare si relaxare.