RECEPTIONER HOTEL

ANA HOTELS S.A. - Punct de lucru Eforie Nord

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabil cu supraveghearea eficienta a operatiunilor specifice receptiei;
- indeplinirea atributiilor de serviciu in concordanta cu standardele companiei;
- abordare la cele mai inalte standarde in ceea ce priveste produsul si serviciile;
- promovarea unei imagini pozitive care sa contribuie la atingerea obiectivelor hotelului si promovarea valorilor interne ale acestuia.

CERINTE

- experienta pe un post similar minim 2 ani;
- abilităţi de planificare si organizare;
- cunoştinţe de operare intr-un sistem de gestiune (avantaj cunoasterea sistemului Opera);
- bună comunicare interpersonală şi relaţională;
- cunosterea limbii engleze si franceza (avantaj cunoasterea limbii germana/rusa)

BENEFICII OFERITE

- condiţii de muncă într-un mediu profesionist, competitiv şi dinamic;
- pachet salarial ce include: salariu, o masa/zi, decontarea transportului.

ANA HOTELS va prezinta hoteluri de calitate in zone de o frumusete naturala desavarsita ale Romaniei, atat la munte cat si pe litoral.
Cu o amplă panoramă spre marea aflată la câţiva paşi, Hotelul Europa de 4 stele are o locaţie deosebită, aproape de centrul staţiunii balneare Eforie Nord şi de Lacul Techirghiol. Adevărată oază de verdeaţă, impresionanta sa grădină de vară are piscină exterioară şi teren de mini-golf, găzduind centrul de sănătate şi relaxare Ana Aslan Health Spa.