Patiser - Cofetar

ANA HOTELS S.A. - Punct de lucru Eforie Nord

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura cantitatea si calitatea produselor finite si respectarea gramajelor, conform retetelor.
- raspunde de calitatea produselor finite;
- asigura starea de igiena corespunzatoare a locului de munca, a produselor alimentare si preparatelor.

CERINTE

-experienta pe un post similar minim 2 ani;
-calificare/diploma in domeniu;
-spirit de echipa, riguros, metodic, indemantic, eficient si organizat ;
-simtul detaliului si al calitatii;
-bună comunicare interpersonală, seriozitate, persoană energică,;
-capacitate de lucru în echipă

BENEFICII OFERITE

Condiţii de muncă într-un mediu profesionist, competitiv şi dinamic;
Pachet salarial ce include: salariu, o masa/zi, decontarea transportului

ANA HOTELS va prezinta hoteluri de calitate in zone de o frumusete naturala desavarsita ale Romaniei, atat la munte cat si pe litoral.

Cu o amplă panoramă spre marea aflată la câţiva paşi, Hotelul Europa de 4 stele are o locaţie deosebită, aproape de centrul staţiunii balneare Eforie Nord şi de Lacul Techirghiol. Adevărată oază de verdeaţă, impresionanta sa grădină de vară are piscină exterioară şi teren de mini-golf, găzduind centrul de sănătate şi relaxare Ana Aslan Health Spa.