OSPATAR - Hotel Europa Eforie Nord

ANA HOTELS S.A. - Punct de lucru Eforie Nord

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ospatarul are ca responsabilitati:
- aranjarea meselor de care raspunde;
- intampinarea si consilierea clientilor in alegerile lor, servirea comenzilor;
- ofera servicii de calitate, este orientat pe amabilitate fata de client;
- anticipeaza nevoile clientilor si se adapteaza ritmului lor.

CERINTE

- Persoane cu domiciliul in Constanta sau imprejurimi ;
- prezenta agreabila,
- cunostinte bune de limba engleza;
- experienta pe un post similar de cel putin 1-2 ani;
- calificare in meseria de Ospatar;
- spirit comercial si o buna capacitate de ascultare;
- simtul primirii, curtoaziei, al detaliului si al calitatii;
- dinamic, eficient si organizat, spirit de echipa;
- seriozitate si discretie.

BENEFICII OFERITE

- conditii de munca intr-un mediu profesionist, competitiv si dinamic;
- pachet salarial include: salariu, o masa/zi, decontarea transportului, bonificatii.

ANA HOTELS va prezinta hoteluri de calitate in zone de o frumusete naturala desavarsita ale Romaniei, atat la munte cat si pe litoral.

Cu o amplă panoramă spre marea aflată la câţiva paşi, Hotelul Europa de 4 stele are o locaţie deosebită, aproape de centrul staţiunii balneare Eforie Nord şi de Lacul Techirghiol. Adevărată oază de verdeaţă, impresionanta sa grădină de vară are piscină exterioară şi teren de mini-golf, găzduind centrul de sănătate şi relaxare Ana Aslan Health Spa.