Kinetoterapeut - ANA ASLAN Hotel Europa Eforie nord

ANA HOTELS S.A. - Punct de lucru Eforie Nord

Job expirat

RESPONSABILITATI

-pe baza diagnosticului stabilit de medicul director concepe si conduce programul de recuperare prin terapie fizica, kinetoterapie, hidroterapie si terapie ocupationala si aplica programul de terapie fizica;
-utilizeaza tehnici, exercitii, masajul si procedee conform conduitei terapeutice si obiectivelor fixate;
-stabileste programul de kinetoterapie care este urmat acasa de pacient;
-se implica în activitatile complementare ale organizatiei;
-asigura si raspunde de aplicarea tuturor masurilor de igiena pe care le implica actul terapeutic;

CERINTE

-studii superioare specifice;
-experienta pe un post similar minim 2 ani;
-spirit de echipa, eficient si organizat ;
-limbi străine cunoscute: engleză;

BENEFICII OFERITE

-condiţii de muncă într-un mediu profesionist, competitiv şi dinamic;
-pachet salarial ce include: salariu, o masa/zi, decontarea transportului

ANA HOTELS va prezinta hoteluri de calitate in zone de o frumusete naturala desavarsita ale Romaniei, atat la munte cat si pe litoral.

Hotelul EUROPA din Eforie Nord ofera posibilitati uimitoare pentru vizitatorul activ. Sporturile acvatice si de plaja va asteapta in hotelurile de pe litoral:
- Barci cu motor
- Navigatie cu veliere
- Scufundari
- Mini-golf
- Tenis
- Bowling

Ana Aslan Health SPA in Eforie Nord va va reface corpul si sufletul prin tratamente si terapii de wellness, infrumusetare si relaxare.