JOBURI LA MALUL MARII

ANA HOTELS S.A. - Punct de lucru Eforie Nord

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa te alaturi echipei noastre in acest sezon?
Oferim locuri de munca, in cel mai frumos hotel de pe litoral - Hotel Europa din Eforie Nord. Nu trebuie sa ai experienta, sa stii sa zambesti, sa ai atitudine si sa faci totul cu placere. Programul de lucru 8 ore/zi, 2 libere pe saptamana - Oferim cazare (daca este cazul), masa decontam transportul.Asteptam CV-ul tau.

CERINTE

Atitudine pozitiva, spirit de echipa, disciplinat si multa seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Salariu, masa, decontare transport, cazare dupa caz.

ANA HOTELS va prezinta hoteluri de calitate in zone de o frumusete naturala desavarsita ale Romaniei, atat la munte cat si pe litoral.

Hotelul EUROPA din Eforie Nord ofera posibilitati uimitoare pentru vizitatorul activ. Sporturile acvatice si de plaja va asteapta in hotelurile de pe litoral:
- Barci cu motor
- Navigatie cu veliere
- Scufundari
- Mini-golf
- Tenis
- Bowling

Ana Aslan Health SPA in Eforie Nord va va reface corpul si sufletul prin tratamente si terapii de wellness, infrumusetare si relaxare.