100 posturi libere - Hotelul Europa Eforie Nord

ANA HOTELS S.A. - Punct de lucru Eforie Nord

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca doresti un job in cel mai mare Hotel de la Marea Neagra - Hotelul Europa Eforie Nord, daca esti elev/student la turism si doresti pui in practica teoria de la scoala, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.
Pentru acest sezon angajam imediat:
kinetoterapeut
ospatari
bucatari
barman
lucrator bucatarie (vase)
camerista
spalatoreasa
croitoreasa
supraveghetor piscina
salvamar

CERINTE

Seriozitate, entuziasm, persoana pozitiva cu abilitati de lucru cu clientii, cunostinte limba engleza.
Daca nu ai experienta si ne dovedesti ca ai dorinta de invatare, ai tot suportul nostru sa incepi o cariera in domeniul Hotelier.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe toata perioada, salariul motivant, bonus de performanta, decontare transport, cazare in limita disponibilitatii si selectia la sfarsitul sezonului (octombrie/noiembrie) pentru permanetizare in cadrul echipei.

ANA HOTELS va prezinta hoteluri de calitate in zone de o frumusete naturala desavarsita ale Romaniei, atat la munte cat si pe litoral.

Hotelul EUROPA din Eforie Nord ofera posibilitati uimitoare pentru vizitatorul activ. Sporturile acvatice si de plaja va asteapta in hotelurile de pe litoral:
- Barci cu motor
- Navigatie cu veliere
- Scufundari
- Mini-golf
- Tenis
- Bowling

Ana Aslan Health SPA in Eforie Nord va va reface corpul si sufletul prin tratamente si terapii de wellness, infrumusetare si relaxare.