SHERATON HOTEL 5*(UAE) ANGAJEAZA 60 DE PERSOANE IN CADRUL NOULUI HOTEL DE LUX

MARINA CREWING AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

+4 0733 183 933
office@marinacrewing.com
Posturile disponibile sunt atat entry level (pentru persoanele care doresc o cariera in domeniu) cat si posturi pentru candidatii cu o experienta vasta in hoteluri similare.
Departamentele in care se fac angajari sunt:

• Housekeeping Supervisor
• Restaurant Manager
• Chef de Partie
• Reservations Agent
• F.O. Shiftleader
• Concierge
• Hostess
• Waiter
• Guest Service Agent
• Fitness Trainer
• Life Guard (piscina)

• Cazare si mese asigurate de angajator;
• Viza, permisul de munca si biletul de avion catre hotel sunt oferite de angajator;

• Cele mai renumite companii din toata lumea si-au deschis sedii in Emirate. Aveti sansa de a lucra intr-un mediu aflat intr-o continua expansiune, cu numeroase oportunitati de a va dezvolta pe plan profesional.
Companiile din UAE sunt “generoase” in ceea ce priveste concediile. Aveti dreptul la aproximativ 39 de zile pe an, concediu cu plata (incluzand sarbatorile publice), la un bilet de avion dus-intors spre casa o data pe an si, cel mai important lucru, veniturile sint neimpozabile!
Tot ceea ce castigati va fi al dumneavoastra!

Cei interesati sunt rugati sa aplice cu un CV in limba engleza pe office@marinacrewing.com

CERINTE

• Experienta in customer service, reprezinta un avantaj
• Limba engleza la nivel conversational;

BENEFICII OFERITE

• Salariu motivant / tax free – cuprins intre 600 USD si 3500 USD, in functie de experienta si jobul oferit;
• Service charge + Tips-uri;
• Experienta intr-unul dintre cele mai cunoscute si apreciate lanturi hoteliere din lume.

Marina Crewing Agency is an International Recruiting Agency from Romania,
offer skilled ratings experienced professional officers, excellent Masters and Chief engineers with full documents and International Certificates (STCW,IMO)
All english speakers, authorised by the Romanian Ministry of Transport