Receptionisti in Dubai, Salariu net: 1,500€ / luna

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Receptionisti
Angajator: Spital privat
Interviuri pe Skpye: luna aceasta
Salariu: 1,500€ / luna
Locatie: Dubai, UAE

CERINTE

- Minim 3 ani de experienta pe o pozitie de receptionist, intr-un spital sau un hotel
- Un nivel de limba engleza conversational – avansat

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru curat si modern
- Salariu net: 1,500€ / luna
- Perioada contractuala: 3 ani
- Costuri cu acomodarea scazute: 10% din salariu
- Bilet de avion platit de angajator
- Concediu platit
- Asigurari de viata si de sanatate
- Visa si alte beneficii de munca aditionale

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.