Medici Specialisti de Urgenta pentru Dubai

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia: Dubai

Descriere Angajator :

Cel mai mare furnizor de servicii medicale din Orientul Mijlociu, cu sedii in Arabia Saudita, UAE si Bahrain.
Spitalele sunt acreditate JCIA&ISO

Specializare :

• Medicina de Urgenta

Cerinte :

Medic Specialist cu experienta intre 1 si 3 ani in una din tarile UE, Australia, Canada, SUA, Noua Zeelanda, Hong Kong, Africa de Sud
Cunostinte de limba engleza la nivel avansat
Testul IELTS and TOEFL constituie avantaj

CERINTE

Oferta de munca:
• Perioada contractului: un an de zile cu posibilitate de prelungire
• Bonus echivalent cu salariul platit pe 1 luna de zile la reinnoire
• Perioada de proba este de 3 luni
• Salariul este intre 90- 100.000€ / Net/ An
• Posibilitatea de a merge cu familia
• Bilet de avion platit de catre angajator
• Asigurare medicala gratuita
• Concediu : 40 de zile calendaristice

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.