Hairstylist in Dubai

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

DK Recruitment Services cauta coafeze pentru Dubai!
Pozitii deschise: 25

CERINTE

Limba Engleza la nivel conversational
Minim 4 – 6 ani experienta pe o pozitie similara
Calificare profesionala
Atitudine pozitiva, spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Contract pe perioada de 2 ani
30 de zile de concediu
Bilet de avion – platit de catre angajator + 1 bilet de avion asigurat /an
Viza asigurata si platita de catre client
Sprijin oferit in ceea ce priveste transportul local
Cazare asigurata pentru inceput dupa care se plateste chirie de aprox 400/500 Euro/luna
Program de 8 ore/6 zile /saptamana – in perioada de training
Program de 8 ore/5 zile / saptamana – dupa perioada de training

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.