Reprezentant Vanzari Mehedinti

DEUTEK SA (PPG Romania)

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de distributie - partener DEUTEK SA, lider in acoperiri decorative, angajeaza agent vanzari cu experienta in Mehedinti.

Responsabilitati:
Vanzarea si promovarea portofoliului in acord cu standardele si politicile comerciale
Identificarea in mod activ si materializarea oportunitatilor de dezvoltare in zona alocata
Dezvoltare distributie, vizitare clienti
Implementarea standardelor de mercantizare
Urmarirea respectarii conditiilor comerciale agreate

CERINTE

Candidatul ideal:
Persoana dinamica, cu initiativa, integritate si team player
Abilitati de vanzare, negociere si relationare
Orientare spre indeplinirea obiectivelor si respectarea termenelor limita
Disponibilitate pentru un post cu activitate preponderent in teren
Permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

Oferta: pachet motivant (salariu fix + variabil, bonusuri, beneficii), oportunitati de dezvoltare.

DESCRIEREA FIRMEI

www.deutek.ro
www.ppg.com