ANGAJEZ CONSILIER VANZARI LEM`S SI MONTATOR MOBILA

MAGIC DECOR PROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilier de Specialitate Lem's

Responsabilităţi :

• Consilierea clienţilor la nivel de showroom privind varianta optimă de mobilier şi furnizarea informaţiilor complete asupra produselor şi serviciilor;
• Oferirea celor mai bune soluţii tehnice şi estetice în vederea configurării mobilierului, accesoriilor şi electrocasnicelor;
• Participare activă pentru identificarea percepţiilor şi aşteptărilor clienţilor, precum şi găsirea soluţiilor de ridicare a nivelului de satisfacţie a acestora;
• Realizarea unei situaţii clare şi corecte a situaţiei clienţilor consiliaţi;
• Întocmirea documentelor necesare finalizării vânzării şi livrării produselor;
• Cunoaşterea perfectă a produselor comercializate, a condiţiilor de acceptare şi lansare a comenzilor, a condiţiilor de plată şi livrare;
• Respectarea procedurilor, normelor şi reglementărilor interne.

Personal asamblare şi montaj Mobila LEM'S

• Oferirea celor mai bune soluţii tehnice privind asamblarea şi montajul mobilierului şi accesoriilor;
• Participare activă la găsirea soluţiilor de ridicare a nivelului de mulţumire al clienţilor;
• Respectarea cu stricteţe a normelor privind activitatea de manipulare şi montaj a produselor.

CERINTE

CONSILIER VANZARI

Cerinţe:

• Atitudine pozitivă, entuziasm, orientare spre rezultat;
• Iniţiativă, perseverenţă, simţul detaliului;
• Cunoştinţe utilizare PC nivel mediu;
• Abilităţi de comunicare şi putere de convingere;
• Flexibilitate şi deschidere la sugestii;
• Interes pentru maxima satisfacţie a clienţilor;
• Capacitate de a lucra in echipă;
• Cunoaşterea limbii engleze reprezintă un avantaj.

MONTATOR

Cerinţe:

• Seriozitate, perseverenţă, simţul detaliului;
• Abilităţi de comunicare şi interes pentru maxima satisfacţie a clienţilor;
• Capacitate de a lucra in echipă.
• Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

• Pachet salarial format din salariu fix, bonusuri stabilite pe criterii de performanţă.
• Dezvoltare personala prin cursuri intensive de specialitate.

DESCRIEREA FIRMEI

FRANCIZOR LEM`S

LEM’S a devenit cea mai extinsă reţea de magazine specializate în vânzarea de mobilă de calitate superioară.
Creat pe principiul “Expoziţia de mobilă din orașul tău”, magazinul LEM’S transmite o stare de spirit: Buna dispoziţie de acasă.