Medic Veterinar/Asistent pentru farmacie veterinara

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persons Romania angajeaza pentru o farmacie veterinara, cu punct de lucru in comun Dragomiresti-Vale, judetul Ilfov, (aproximativ 15 km de Bucuresti) Medic Veterinar/Asistent.

Daca sunteti interesati ne puteti trimite cv-ul la adresa office@persons.com.ro sau puteti aplica direct pe site-ul nostru.

Descrierea postului

Receptioneaza marfurile de la furnizori, in conformitate cu comenzile plasate si facturile emise (cantitativ, calitativ, termene de expirare) di sesizeazs in scris neregulile constatate;

Depoziteaza marfurile receptionate in spatiile special destinate si conform specificatiilor fiecareia;

Pregateste marfurile pentru expunerea la raft spre vanzare (aplicare etichete de preț, coduri produse, etc.);

Aranjeaza zilnic produsele pe rafturi, fara deteriorarea acestora, in locurile agreate pentru amplasare si cu respectarea regulilor de amplasare a acestora (fete de produs, etichete de pret vizibile, etc.);

Completeaza permanent la raft/spatiul de vanzare, cantitatile de produse vandute, in baza stocurilor disponibile;

Mentine produsele expuse si depozitate curate, neprafuite;

Evalueaza zilnic stocul, in corelatie cu vanzarea zilnica si realizeaza lista de propuneri pentru comenzile către furnizori (produse si cantitati);

Cunoaste toate produsele si utilitatea acestora. Asista si consiliaza clientii, fiind in stare ofere informatii despre acestea;

Elibereaza tuturor clienților bonuri de casa;

Verifica data de expirare a produselor din stoc, intocmeste lista de produse cu termen scurt si o comunica superiorului ierarhic;

Raspunde de respectarea legalitatii si de exactitatea datelor furnizate;

Raspunde de buna relationare cu furnizorii / parteneri ai companiei si adopta o atitudine pro-activa pentru solutionarea situatiilor aparute;

CERINTE

Absolvent al unei forme de invatamant liceal universitar sanitar-veterinar;

Dedicat dezvoltarii profesionale si personale, deschis spre a invata lucruri noi;

Rapid si eficient in indeplinirea sarcinilor;

Respectuos, intelegator, serviabil, responsabil, dedicat, corect, profesionist;

Iubitor de animale.

Studii specializate in domeniul sanitar-veterinar.

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement