Reprezentant vanzari ambalaje pentru protectie

INATECH Packaing Supplies & Equipment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica furnizori potentiali;
Un profesionist in vanzari, entuziast, activ si persuasiv;
Experienta comerciala (vanzari sau achizitii) de minimum 1 ani in domeniul ambalajelor pentru protectie sau a materialelor pentru izolatii;
Experienta in vanzari consultative;
Excelente abilitati comunicare, relationare si negociere;
Portofoliul propriu de clienti reprezinta un avantaj major;
Prospecteaza in permanenta piata de profil din zona alocata, atat din persectiva concurentei cat si din perspectiva potentialilor clienti;
Vaneaza in permanenta clienti noi, mentine si dezvolta clientii din portofoliul propriu;
Contacteaza potentialii clienti, stabileste intalniri, construieste, prezinta si negociaza oferta adaptata nevoilor identificate, urmarind livrarea comenzilor si incasarea platilor;
Intocmeste rapoarte de vanzari periodice;
Se perfectioneaza in mod continuu atat din punct de vedere al cunostintelor tehnice cat si al abilitatilor de vanzari pentru a se putea mentine la standardele de performanta impuse de catre companie.

CERINTE

Experienta in vanzari minim 1 an;
Permis de conducere categoria B;
Cunoasterea limbii enleze constituie un avantaj
Cunostinte solide de MS Office: Word, Excel, Outlook,
Varsta cuprinsa intre 24-45 ani;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, bonuri de masa + commision din vazari;
Masina de serviciu, laptop, smartphone;
Un mediu de lucru profesional placut si competitiv, in care sunt stimulate si recompensate performantele individuale si de echipa;
Cursuri de dezvoltare profesionala platite de companie.

INATECH si-a propus inca de la infiintare sa devina unul dintre cei mai importanti furnizori de ambalaje pentru protectie la nivel national. Ne-am bucurat de o creştere constantă, oferind clientilor nostri solutii complete de ambalare, fiind printre singurii care oferim cam tot ceea ce intra in categoria ambalaje pentru protectie. Scopul nostru este sa depasim asteptarile dumneavoastra. Vom realiza acest lucru prin furnizarea de ambalaje de calitate la preţuri competitive.

AMBALAREA SI PROTEJAREA PRODUSELOR SE GASESTE IN ADN-ul NOSTRU !