Sortator produse

Edy International Spedition

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil cu etichetarea produselor (sticle)
Responsabil cu impachetarea produselor

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Salarizare fixa si bonuri de masa

Edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in Transport si Logistica din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare.

Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a punctualitatii care ne caracterizeaza.

Succesul EDY Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor EDY: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei EDY.

Companiile EDY Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics
- Edy Distribution
- Edy Invest
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

edy Group
cariere in miscare