SOFER TIR Romania/ curse directe Italia,Spania/Comunitate

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conducerea autovehiculului (tir cu prelata) in conditii de siguranta maxima;
- Respectarea si aplicarea normelor de circulatie in raport cu legislatia in vigoare;
- Cursele sunt cu preponderenta pt tara:de la Fabricile de bere din Timisoara, Cluj,
cu parcare in wekend acasa;
- Cursele directe sunt de regula cu incarcare - Bucuresti spre Italia, sau Spania-diverse marfuri;
- Comunitate- 7/8 saptamani plecat -cu 2 saptamani acasa.

CERINTE

- Seriozitate;
- Responsabilitate;
- Loialitate ;
- Experienta pe camion auto;
- Cunostinte medii de limba engleza;

BENEFICII OFERITE

- Salarizare atractiva + bonus

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!