Sef Punct de Lucru Transport Valori

SC CASHNET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica, coordoneaza si supervizeaza activitatea operationala a echipelor de transport si securitate la nivelul punctului de lucru;
- Implementeaza clientii noi din portofoliu, cu respectarea principiilor de baza ale rutarii;
- Recruteaza si instruieste personalului aflat in subordine;
- Evalueaza periodic personalul aflat in subordine;
- Propune si implementeaza masuri de eficientizare;
- Urmareste respectarea cu strictete a normelor si procedurilor de catre intreg personalul;
- Realizeaza, completeaza, actualizeaza rapoartele de activitate;
- Reprezinta societatea in relatia cu institutiile statului pe linie de documentatie si avize.

CERINTE

- Studii superioare;
- Cunostinte operare PC;
- Experienta relevanta in coordonarea unei echipe;
- Experienta in domeniul paza si transport valori;
- Permis de conducere;
- Abilitati relevante de comunicare si relationare interpersonala, orientare catre clienti si catre atingerea obiectivelor propuse;
- Gandirea strategica si profesionalism;
- Capacitatea de rezolvare rapida a problemelor si de prioritizare.

BENEFICII OFERITE

- Salariul atractiv si bonusuri de performanta;
- Bonuri de masa;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Compania CashNet este prezenta pe piata de servicii Cash In Transit inca din 2010.
Suntem o campanie in plina ascensiunea, ce am reusit sa ne diferentiem in piata prin inovatie si dinamism. Oferim o gamă completă servicii ce respecta cu stictete standardele internationale pentru segmentele de:
• procesare cash
• servicii ATM
• transport valori
Avem o infrastructura dezvoltata la nivel national, cu puncte de lucru in Bucuresti, Cluj, Timisoara, Brasov, Iasi, Braila si Craiova si aproximativ 700 de angajati.