RESPONSABIL DEPARTAMENT INGINERIE

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Împreună cu clientul nostru, companie multinațională de producție localizată în județul Hunedoara, anunțăm selecția pentru poziția de RESPONSABIL DEPARTAMENT INGINERIE. Așteptăm candidaturile dumneavoastră pe adresa candidati@recrutart.ro

Responsabilitati:

Responsabil de coordonarea departamentului de inginerie
Responsabil de dezvoltarea si implementarea proceselor din cadrul productiei
Responsabil de dezvoltarea procedurilor de lucru (tehnologie, timp, metode, etc.)
Responsabil de coordonarea FMEA

CERINTE

Cerinte:

Studii universitare tehnice
Experienta similara in cadrul unei companii de productie
Experienta in lean manufacturing
Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze
Abilitati de comunicare, atentie la detaliu

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.