Reprezentant vanzari piese camioane - DJ, BH, SB, HD

EVW HOLDING SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

•Mentine si dezvolta portofoliul de clienti din zona arondata;
•Identifica si gestioneaza nevoile clientilor EVW HOLDING in zona alocata;
•Intocmeste si prezinta oferte, promovand produsele, campaniile si promotiile firmei;
•Identifica noi clienti, urmarind cresterea cotei de piata.

CERINTE

• Studii superioare (avantaj), preferabil in domeniul tehnic;
• Minimum 1-2 ani experienta in vanzari de piese camioane;
• Cunostinte operare PC – cunoasterea pachetului MsOffice, Outlook la nivel mediu;
•Disponibilitate la deplasari – activitatea de teren e conditia de baza a acestui post;
•Permis de conducere categ.B - obligatoriu.
•Abilităţi de comunicare şi negociere, orientare catre nevoile clientului;
•Abilitati de comunicare si relationare interpersonala, adaptabilitate;
•Atentie la detalii, capacitate de organizare si gestionare a timpului;
•Capacitate de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

•Pachet salarial atractiv;
•Tichete de masa;
• Masina, laptop, smartphone.

EVW Holding SRL este o societate comerciala mixta romano-olandeza organizata in 5 departamente functionale, cu un capital social de 6,58 mil RON (1,87 mil €) si o cifra de afaceri estimata pentru sfarsitul anului 2007 de peste 150 mil €. Domeniile principale de activitate ale companiei sunt:

-importul si comercializarea in Romania a autocamioanelor DAF noi si second hand
-importul si comercializarea pieselor de schimb DAF
-asigurarea activitatii post vanzare pentru autocamioane noi si second hand (reparatii, garantii, etc.)
-importul si comercializarea de anvelope pentru autocamioane si autoturisme