Reprezentant comercial (showroom) - Deva

CASA NOASTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prezentarea si promovarea portofoliului de produse si servicii ale companiei;
-intocmirea ofertelor si incheierea contractelor respectand politica de vanzare;

-responsabil de atingerea obiectivelor de vanzare;
-responsabil de circulatia documentelor (contracte, facturi, chitante);
-intocmirea si transmiterea periodica a rapoartelor de vanzari.

CERINTE

-bune abilitati de vanzare si comunicare;
-orientare catre client;
-cunostinte PC (MsOffice);
-experienta in vanzari minim 1 an;
-cunostintele tehnice constituie un avantaj;
-domiciliul stabil in Deva.

BENEFICII OFERITE

-un mediu de lucru dinamic ;
-pachet salarial motivant (salariu fix + comision)
-acces la programe de pregatire si dezvoltare ;
-sansa unei cariere de succes intr-o companie nationala.

Compania Casa Noastra, cu sediul in Craiova, este lider in Romania in productia si distributia de ferestre si usi din PVC cu sticla termoizolanta.
Compania deruleaza in prezent un plan de investitii (sedii de productie, administrative, logistica si distributie) de peste 20 milioane de Euro, cea mai mare investitie din Romania in acest domeniu de activitate.
Reteaua de distributie este compusa din peste 70 de showroom-uri, repartizate majoritar in jumatatea de sud a tarii si are o dezvoltare deosebit de dinamica.
Compania Casa Noastra este formata din oameni tineri, bine pregatiti, inovatori, comunicativi si pasionati de ceea ce fac.
Daca ai acest profil, vino sa te alaturi echipei noastre!

www.casanoastra.ro