PFA in domeniul HR pentru recrutare personal

SC SK EXPRES RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza locurile de munca disponibile in strainatate
- gestioneaza site-urile de oferte de munca
- contacteaza persoanele interesate
- ofera informatii despre locurile de munca disponibile si conditii de angajare in strainatate
- asista candidatii in intocmirea dosarului personal cu acte necesare angajarii in strainatate
- asista candidatii cu date de calatorie pana la localitatea de plecare
- realizeaza situatii, rapoarte cu candidatii interesati
- raporteaza ori de cate ori este necesar
- paricipa la interviul final si testarea profesionala a candidatilor, daca este cazul

CERINTE

- persoana dinamica
- bun cunoscator al psihologiei omului
- comunicativ
- orientat spre oameni
- organizat si motivat
- studii in domeniul HR sau psihologiei reprezinta avantaj
- limba engleza la nivel avansat

Firma de recrutare care intermediaza forta de munca in Republica Ceha si Slovacia, in domeniul IT.