Operator prese mecanice

Sesa Industrie

Job expirat

RESPONSABILITATI

a) sa indeplineasca la timp comenzile incredintate, cu respectarea cerintelor de calitate pentru produsele executate;
b) sa controleze calitatea produselor executate;
c) sa indeplineasca intocmai si la termenul stabilit alte sarcini trasate de conducerea unitatii

CERINTE

a)experienta minima pe prese mecanice sau pe masini unelte
b)cunostinte desen tehnic si instrumente masura si control
c)intreprinzator,capabil sa lucreze in echipa si dispus la noi provocari

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa
-decontare transport

SC SESA INDUSTRIE SRL este o societate cu capital francez, avand sediul la Deva, str. Zambilelor, nr. 2. si are ca obiect de activitate:
- stantarea si ambutisarea pieselor din tabla din diferite materiale cu grosimea intre 0,5 si 5 mm si o latime a benzii pana la 300 mm pe prese mecanice (30 -130 tone).
- injectie mase plastice diverse materiale pe masini pana la 200 t.
- toate tipurile de prelucrari mecanice.