LUCRATOR COMERCIAL

Praktiker Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

DACA...

- Iti place sa lucrezi in comert
- Esti entuziasmat cand stii ca ai reusit sa contribui in mod direct la satisfactia clientului
- Te consideri parte dintr-o echipa in care ajuti si esti ajutat

...ATUNCI

Esti candidatul ideal pentru pozitia de LUCRATOR COMERCIAL

Apreciere, Respect si Recunoastere intr-o companie internationala.
Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul din liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 350 de magazine si peste 20.000 de angajati in 8 tari.
Avem nevoie de TINE, in aceasta mare echipa, daca esti o persoana deschisa, flexibila, motivata si dornica sa faca fata provocarilor, hotarata si experimentata.
Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul dintre liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 350 de magazine si peste 20.000 de angajati in 8 tari.