lucrator comercial

Job expirat

Companie
carpeta.ro
Posturi disponibile
1
Domeniu
Alimentatie / Comert
Nivel experienta
3 - 5 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (in curs)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Deva
Tara
ROMANIA
Valabilitate
14-05-2010 : 17-05-2010
0
Numar de aplicatii
18

Responsabilitati

-Atingerea targetelor de vanzari.
- Receptia cantitativa si calitativa a marfurilor.
- Merchandising sala de vanzare si vitrina.
- Oferirea de consultanta clientilor.

Cerinte

- Studii medii sau superioare.
- Vechime minim 1 an in activitatea de comert
- experienta in evidenta gestiune
- Cunostinte privind utilizarea PC, casa de marcat, POS.
- Atitudine orientata catre client si bune abilitati de comunicare
- spirit de echipa

Descrierea firmei

Carpeta Incov este o retea internationala de magazine de covoare, unic distribuitor al fabricilor de covoare - Moldabela- Ungheni, Republica Moldova si Incov- Alba Iulia , Romania.