Instalator Echipamente TV

MANPOWER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Manpower recruteaza unul dintre clientii sai un Instalator Echipamente TV din Hunedoara/Deva.

Sarcini:
- instalarea si mentenanta echipamentelor de monitorizare TV;
- raportarea exacta a activitatii efectuate si a echipamentului folosit;
- completarea documentelor de instalare si service;
- instruirea clientilor privind modul de operare a echipamentelor;
- returnarea catre sediul central a echipamentelor defecte.

CERINTE

- experienta privind instalarea si service-ul echipamentelor TV-AV;
- buna cunoastere a tipurilor de echipamente TV-AV, precum si a modului de interconectare a acestora cu televizorul;
- calificare in domeniul electronic;
- cunostinte de baza de operare pe calculator;
- cunostinte elementare de limba engleza;
- disponibilitate pentru deplasari la interventii;
- permis de conducere categoria B;
- autoturism personal pretabil la deplasari (se deconteaza combustibilul si se ofera luna 500 lei pentru intretinerea acestuia).

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- 500 ron lunar acordati pentru intretinerea masinii personale;
- activitate desfasurata intr-o companie de renume.

ManpowerGroup este recunoscut la nivel mondial ca fiind lider in servicii inovatoare cu forta de munca. Expertiza noastra si experienta pe diverse domenii de activitate ne permit sa previzionam pulsul schimbarilor de pe piata muncii si sa actionam la timp in beneficiul partenerilor nostri.
Suntem proactivi oferind candidatilor si clientilor nostri servicii competitive, ajutandu-i sa castige in Lumea muncii Contemporane.
ManpowerGroup este prezent in Romania din 2003, avand deschise pana in prezent 12 agentii in 9 orase (Bucuresti, Timisoara, Brasov, Cluj, Iasi, Ploiesti, Craiova, Pitesti si Sibiu).
Compania este specializata in: plasare de forta de munca permanenta si pe baza de contract, munca temporara, payroll, gestiune si administrare de contracte, externalizare, evaluare si selectie, formare, consiliere de cariera, precum si servicii de consultanta pe probleme organizationale.
ManpowerGroup Romania este lider in furnizarea de solutii inovatoare cu forta de munca, creand si oferind solutii de mare impact ce permit clientilor sai sa isi sporeasca competitivitatea pe piata si sa isi atinga obiectivele de business. Resursele detinute, clientii internationali si reputatia dobandita, atrag candidati talentati, cu un nivel de educatie ridicat si profesionisti cu o experienta vasta in domeniul in care activeaza.