Inspector tehnic autorizat RAR

sc gb motors invest srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Capacitate de a lucra cu oamenii;
- Respectarea termenelor stabilite pentru finalizarea lucrarilor de reparatii si predarea autovehiculelor clientilor;
- Urmareste respectarea si executarea in conditii de calitate a specificatiilor comenzilor de reparatii auto;
- Preluarea clientilor
- Urmarirea intregului parcurs al lucrarii de reparatie a autoturismului, incepand de la preluare, pana la predarea masinii reparate.
- Responsabil direct de introducerea autovehiculului in reparatie, timpul de executie a lucrarii, informarea clientului pe tot parcursul reparatiei si predarea autovehiculului reparat in termenul stabilit catre client
- Responsabil de preluarea si pastrare documentelor necesare efectuarii reparatiei autovehiculului
- Gestionarea si mentinerea evidentei privind baza de date a clientilor
-Transmiterea catre societatile de asigurari a eventualelor note tehnice de reconstatare;
-Efectuare inspectii tehnice periodice

CERINTE

- diploma autorizare RAR ITP si experienta in domeniu;
- experienta in vanzari/relationare clienti;
- cunostinte tehnice auto;
- experienta in pozitie similara constituie avantaj;
- cunostinte MS Office;
- permis de conducere categoria B, categoriile C, E constituie avantaj;
- spirit organizatoric, initiativa, aptitudini de comunicare, seriozitate

BENEFICII OFERITE

Salar atractiv+bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

concesionar auto peugeot