electronist

S.C.EAST EUROPEAN ELECTRONIC PRODUCTS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

testarea placilor electronice, reparatia placilor electronice defecte, implicarea in procesul de productie

CERINTE

cunostinte de baza in domeniul electronic,buna utilizare a computerului , limba engleza ( limba franceza constituie un avantaj )

BENEFICII OFERITE

tichete de masa
decontare transport

Societatea S.C.EAST EUROPEAN ELECTRONIC PRODUCTS S.R.L sub patronaj francez, cu sediul în Mintia,str.Matei Corvin nr.203/E , jud. HD.Biroul nostru de studii defineşte schema electronică,diagrama traseelor pentru PCB si realizează programele circuitului integrat programabil. Câteva dintre aplicaţii:maşini de ambalat,maşini de ambalat cu vacuum, automatizări pentru porţi industriale,elevatoare şi ascensoare, bariere , uşi pentru garaje atât rezidenţiale cât şi industriale,controlere de temperatură, regulatoare de temperatură, schimbătoare de caldură plane