COORDONATOR DISTRIBUTIE PLIANTE

SC PRETURI PENTRU TINE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane dinamice, capabile de implicare in munca lor si dornice sa activeze intr­-un mediu de lucru profesionist, orientat pe dezvoltarea continua a celor care intra in echipa noastra. Activitatea se desfasoara pe teren, in zonele de provenienta, insa si in alte zone ale tarii. Periodic, viitorul angajat va avea si deplasari la Bucuresti sau in alte zone ale tarii pentru training­uri /sedinte.

PUBLICITATEA LOCALA:
- planificarea campaniilor de publicitate pe zona alocata, zone atat urbane cat si rurale;
- selectarea si recrutarea persoanelor responsabile cu distribuirea de pliante si brosuri;
- verificarea si coordonarea distribuirii brosurilor pe zona alocata;
- distributia efectiva a brosurilor sau completarea numarului de brosuri in zonele alocate.

CERINTE

- Persoane cu domiciliul in: Deva, Hunedoara, Orastie si zonele adiacente;
- Permis de conducere categoria B - obligatoriu;
- Persoana dinamica, motivata si organizata;
- Disponibilitate pentru deplasare si program prelungit;
- Cunostinte medii de operare PC (MS Office, Internet);
- Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare.

BENEFICII OFERITE

- Masina de serviciu: Dacia Logan;
- Telefon si laptop de serviciu;
- In functie de evolutia in cadrul societatii si de realizari, posibilitati reale de promovare.

S.C. PRETURI PENTRU TINE S.R.L. este o companie infiintata in anul 2006, care isi desfasoara activitatea in peste 130 de puncte de lucru in peste 30 de judete din tara ajungand la un numar de peste 900 de angajati la nivel national. Din toamna anului 2013, ne-am extins si in Republica Moldova unde avem peste 20 de puncte de lucru si peste 180 de angajati.
In cei 9 ani de la infiintare, am reusit sa ne situam lider de piata pe segmentul nostru de activitate.

Principalul obiect de activitate este acela de comercializare a produselor textile si incaltaminte, la care se adauga o gama de produse de uz casnic alaturi de o gama variata de produse cosmetice. Punctele de lucru se afla in majoritatea judetelor tarii, compania avand ca tinta pana la finalul anului 2015 sa deschida puncte de lucru in toate judetele Romaniei si nu numai.
Compania se afla intr-un proces de dezvoltare accelerat, cifra de afaceri dublandu-se de la an la an, pana la finalul anului 2015 dorind a se ajunge la un numar total de peste 160 de puncte de lucru, atat in tara cat si peste granita, si la un numar total de angajati de peste 1200 de persoane.

Indiferent de nivelul intelectual sau financiar, de pozitia sociala sau de aspiratiile fiecaruia de la viata, toti gandim la fel ,,De ce sa dai pe un produs mai mult decat face!”

ALATURA-TE VIZIUNII NOASTRE!!!