Asistent farmacie

Sensiblu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera suport pentru operatiunile curente din farmacie;
- Participa la derularea campaniilor promotionale;
- Controleaza stocurile (evidenta numerica, termene de valabilitate etc.);
- Face propuneri privind completarea stocului de medicamente;
- Participa la inventare.

CERINTE

- Studii de specialitate (Scoala Postliceala de Asistenti de Farmacie);
- Experienta minim 6 luni in farmacii cu circuit deschis;
- Aviz de Libera Practica;
- Abilitati de relationare si comunicare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv. Pachet consistent de beneficii atasat. Programe de dezvoltare profesionala si desfasurarea activitatii la standarde internationale.

A&D Pharma este cel mai mare grup farmaceutic din Romania care include compania Mediplus, lider national in distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice, Sensiblu, cel mai mare lant de farmacii cu acoperire nationala din Romania si fundatia Sensiblu ce se implica activ in proiecte sociale.
Suntem compania in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea!
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!